« Ožujak 2020 »

Organizacija nastave na daljinu

Anketa za roditelje učenika 5., 6., 7. i 8. razreda

Poštovani roditelji,

u svrhu dobivanja kvalitetne povratne informacije o radu Virtualne učionice, molimo vas da odvojite nekoliko minuta vremena i ispunite ovu anketu. Također vas molimo da za svako dijete anketu ispuni samo jedan roditelj. Ukoliko imate više djece te dobi, anketu može ispuniti drugi roditelj ili ju otvorite na drugom uređaju. Hvala!

Anketa će biti dostupna do 27.3.2020. do 20:00 sati.

Anketu možete preuzeti na

ili putem QR code

Zadaće i aktivnosti Vijeća roditelja

Vijeće roditelja osnovano je i djeluje sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.
Vijeće roditelja daje mišljenje o prijedlogu školskog kurikuluma, godišnjeg plana i programa rada, raspravlja o izvješćima ravnatelja o realizaciji školskog kurikuluma, godišnjeg plana i programa rada škole, razmatra pritužbe roditelja u svezi s odgojno-obrazovnim radom, predlaže mjere za unapređenje obrazovnog rada, predlaže svog člana školskog odbora te obavlja i druge poslove u skladu sa statutom škole.

Vijeće roditelja omogućava razmjenu informacija i komunikaciju o temama od zajedničkog interesa svim roditeljima čija djeca pohađaju Osnovnu školu Augusta Šenoe i svim zainteresiranima za razmjenu informacija u cilju:
- povećanja sudjelovanja roditelja u suradnji i komunikaciji sa školom i njezinom upravom;
- poticanja razmjene mišljenja;
- aktivnog sudjelovanja roditelja u radu škole;
- boljeg upoznavanja razrednika, učenika i roditelja.

Sukladno zaključcima Vijeća mole se svi roditelji da za svoje prijedloge, mišljenja i inicijative kontaktiraju članove Vijeća iz razrednog odjela ili na e-mail adresu:

vrosasenoe@gmail.com

Mislav Sepčić
predsjednik Vijeća roditelja

Pozivamo roditelje da se sa svojim prijedlozima, komentarima i inicijativama pridruže Javnom forumu Vijeća roditelja.

Zapisnici

Koliko knjiga pročitaš u mjesec dana?